معرفی شرکت روماک لجستیک

آوریل 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

جدیدترین مقالات

پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس یا به نوشتار لاتین romak flc. روماک لجستیک یک شرکت لجستیکی با تولیداتی صادراتی است. و محصولات آن عبارت هستند از مواد غذایی اعم از میوه ها و محصولات پروتئینی. که با پیشرو ترین مکانیزم ها و سنجیده ترین روشها تولید و بسته…

معرفی شرکت روماک لجستیک

پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس یا به نوشتار لاتین romak flc. روماک لجستیک یک شرکت لجستیکی با تولیداتی صادراتی است. و محصولات آن عبارت هستند از مواد غذایی اعم از میوه ها و محصولات پروتئینی. که با پیشرو ترین مکانیزم ها و سنجیده ترین روشها تولید و بسته بندی و آماده‌برای نگهداری و مصرف میشوند. در مقاله معرفی شرکت روماک لجستیک قصد داریم به توضیحاتی کلی درباره این پایانه بزرگ صادراتی برپدازیم. با ما همراه باشید.

افتتاح پایانه صادراتی بین المللی روماک در مازندران

پایانه صادراتی بین المللی محصولات روماک در کشور با دستور رئیس جمهور و با حضور معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت و استاندار مازندران،که با حمایت ۱۰۲۰ میلیارد ریالی بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده است، در منطقه چپکرود شهرستان جویبار در استان مازندران، به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

مرکز روماک لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی گستر پارس، در زمینی به مساحت ۳۱ هکتار و با داشتن ۷۸ هزار متر مربع سالن های مجهز برای آماده سازی ، رنگ آوری، آزمایشگاه، واحد IQF، نمایشگاه و سایر خدمات پنجره واحد تجاری و به ظرفیت سالانه ۳۳۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی به بهره برداری رسیده است.

لجستیکی بودن روماک

شرکت روماک گستر پارس یک شرکت لجستیکی است. این شرکت مجتمعی است که کلیه امکانات، تاسیسات و تجهیزات لازم را برای آماده‌سازی، نگهداری و بازاریابی محصولات کشاورزی جهت تنظیم بازار داخلی، توزیع مدرن، عملی محصولات کشاورزی همچنین و تسهیل و تسریع امر صادرات، بطور یکپارچه را فراهم می نماید. لجستیک در واقع بخشی از زنجیره تامین میباشد. بخشی از زنجیره تأمین که وظیفه جابجایی یک مرسوله و رساندن آن به دست مصرف کننده یا گیرنده نهایی را برعهده دارد. لجستیک مفهوم مدیریت فرآیند جمع آوری، ذخیره و انتقال منابع  از نقطه مبدأ به مقصد را با خود دارد. و شرکت لجستیکی روماک نیز  این وظیفه را بصورت مدیریت‌شده پیش میبرد و بعنوان بزرگ ترین پایانه‌ صادراتی محصولات کشاورزی کشور در استان مازندران فعالیت میکند.

پایانه صادراتی روماک

ویژگی ها و اهداف روماک

کشور های مالک فناوری و پیشروی جهان امروز با مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس ارتباط برقرار کرده اند و این شرکت به طور مستمر از مشاوران بزرگ ترین مراکز  لجستیک و پایانه های صادرات بین المللی بهره میگیرد. آماده‌سازی و بازاریابی محصولات کشاورزی تا ظرفیت ۳۳۰.۰۰۰ تن در سال؛ نگهداری و ذخیره سازی ۹۰.۰۰۰ تن انواع میوه، سبزیجات، گوشت قرمز، گوشت مرغ و محصولات دیگر. و همچنین بازاریابی و صادرات محصولات کشاورزی؛ ایجاد و معرفی برند ایرانی برای محصولات کشاورزی در بازارهای جهانی؛ اصلاح نظام توزیع و تنظیم بازار محصولات کشاورزی و بسیاری از موارد کوچک و بزرگ دریگر در شمار خدمات و اهداف این شرکت لجستیکی هستند.

بزرگترین پایانه محصولات کشاورزی

سخت کوشی، کار طاقت فرسا و مشقت فراوان، واژه هایی هستند که در فعالیت بخش کشاورزی به خصوص بخش باغبانی بارها و بارها تکرار شدند. که نمایانگر زحمات بسیار جامعه ی روستایی است که با تلاش فراوان محصولات با کیفیت تولید میکنند. اما جابجایی نادرست از محصولات پس از برداشت، همچنین راه های ناهموار و بسته‌بندی های نامناسب. توزیع نامناسب محصول در میادین، بازارهای غیر استاندارد از عواملی هستند که موجب ضایع شدن زحمات کشاورزان میشوند. شرکت روماک لجسیک اما با روش های استاندارد به آماده‌سازی محصولات برای حمل و نقل استاندارد میپردازد. این صورت کنترل شده‌ برای رساندن کالا به دست مصرف کننده‌ موجب افزایش کیفیت نهایی. و در نهایت رضایت بیشتر مشتری میشود.

romak flc

برند روماک لجستیک

شرکت روماک لجستیک با برندینگ اصولی و منحصر به فرد بودن از زمینه های پایه ای در زمینه های مختلف تولید و بسته‌بندی. و همچنین اهداف و نوع اعتماد سازی که به وسیله کیفیت و اعتبار ایجاد میشود. توانسه که برندینگ موفقی بعنوان یک شرکت در زمینه تولیدات غذایی و کشاورزی داشته باشد. برندینگ اصولی روماک گستر پارس تاثیر بسزایی در معرفی شرکت روماک لجستیک داشته و دارد.

خدمات روماک لجستیک:

شرکت روماک گستر پارس جهت تسهیل در امور تجاری، در مجموعه خویش پنجره واحد خدمات را ایجاد نموده است که از طریق درگاهی واحد، ارسال مدارک و بررسی صدور مجوز هایی که در صلاحیت نهاد های مختلف از جمله: وزارت صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، وزارت جهاد کشاورزی، گمرک، بانک، بیمه و … می باشد را طی فرآیندی یکباره برای مشتریان این شرکت به انجام برساند.

پنجره خدمات تسهیلاتی است که به مشتریان، سرمایه گذاران و شرکت ها این امکان را میدهد که اطلاعات لازم را در قالب های استاندارد به یک واحد ارائه کنند و تمامی مجوزها و موارد قانونی مرتبط با فعالیت خودشان را در همان نقطه دریافت کنند.

جایگاه امروزی بزرگترین پایانه صادراتی بین المللی 

پایانه صادراتی بین المللی روماک در زمینه انجماد، تشخیص کیفیت و بسته بندی به طور پیشرفته فعالیت دارد. و همچنان به صادرات محصولات ایرانی با کیفیت به کشور های خارجی میپردازد.

  • انجماد

پیش از تکنولوژی انجماد سریع یا IQF، تلاش های مشابهی با هدف جلوگیری از فساد مواد غذایی انجام شد. از جمله آن ها انجماد به روش سنتی نگهداری در سردخانه بوده است. اما در آن کیفیت محصولات منجمد دچار افت در کیفیت میشد.

با کاهش دما کلیه فرایندهای فیزیولوژیک و میکروبی به حداقل فعالیت خود قرار خواهند گرفت. از طرف دیگر استفاده از ماشین آلات پیشرفته در فرایند آماده سازی سبب کاهش تماس دست با میوه خواهد شد، که این عمل در افزایش ماندگاری میوه موثر خواهد بود.

  • تشخیص کیفیت

IQA شامل اقدامات اجرایی در یک سیستم کیفی است که اهداف محصول، خدمات یا فعالیت ها را انجام پذیر می کند. اندازه گیری سیستماتیک، مقایسه با استاندارد، بازرسی روندها و بازخوردها که جهت جلوگیری از خطا انجام می شود. 

  • بسته بندی

امروزه با به کار گیری علم، تکنولوژی، هنر و خلاقیت، به منظور نگهداری بهتر کالا در انبار و توزیع آن استفاده می‌شود. همچنین این امر به بهینه کردن هزینه در هنگام حمل و نقل جهت صادرات کالا کمک می‌کند. باید به صورتی باشد که علاوه بر تامین نیازها، امنیت و سلامت کالا در مسیرهای حمل و نقل را تامین کند. پایانه صادراتی بین المللی روماک دارای واحد های تولید انواع بسته های کارتنی و پلاستیکی میباشد.دستگاه pollicino دستگاه مدرن و جدیدی برای شناسایی و ردیابی این محصولات می باشد.

منافع صادرات برای کشور

در مقاله معرفی شرکت روماک لجستیک در تجارت بین‌الملل، صادرات به معنای فروش کالا یا خدمات توسط کشور تولید کننده به یک کشور دیگر است. فروشنده این کالاها و خدمات یک صادر کننده و خریدار خارجی یک واردکننده به حساب می آید. صادرات از هزینه های  تولید در کشور هدف جلوگیری می کند. همچنین ممکن است به یک شرکت در دستیابی به تجربه، و پیشرفت اقتصاد در کشور خود کمک کند. صادرات همچنین در رشد اقتصاد تأثیر مثبت دارد. و این رشد اقتصادی به دلیل وارد شدن ارز، بیشتر متوجه کشور صادر کننده خواهد بود.

روماک یک شرکت لجستیکی بزرگ صادراتی در زمینه محصولات کشاورزی میباشد. پایانه صادراتی بین المللی روماک توانسته‌ که با کسب تجربه‌ و اطلاعات پیشرو، در زمینه‌‌ های تولید تا بازاریابی و برندینگ به جایگاه‌ امروزی خود دست یابد.

برچسب های نوشته

جلوگیری از سکته با تغذیه
خواص گوجه فرنگی
keyboard_arrow_up