روماک لجستیک ایران

جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

جدیدترین مقالات

روماک لجستیک
  روماک یک شرکت لجستیکی بزرگ صادراتی در زمینه محصولات کشاورزی میباشد. روماک بزرگترین پایانه‌صادراتی کشور است. و توانسته‌است که با کسب تجربه‌ و اطلاعات پیشرو، در زمینه‌‌ های تولید تا بازاریابی و برندینگ به جایگاه‌ امروزی خود دستیابد. روند روماک روماک لجستیک ایران همواره‌ به روز ترین تکنولوژی ها…

روماک لجستیک ایران

 

روماک یک شرکت لجستیکی بزرگ صادراتی در زمینه محصولات کشاورزی میباشد. روماک بزرگترین پایانه‌صادراتی کشور است. و توانسته‌است که با کسب تجربه‌ و اطلاعات پیشرو، در زمینه‌‌ های تولید تا بازاریابی و برندینگ به جایگاه‌ امروزی خود دستیابد.

روند روماک

روماک لجستیک ایران همواره‌ به روز ترین تکنولوژی ها را برای انتقال تولیداتش به مرحله‌ی مصرف به کار برده‌است. این شرکت بزرگ در تمام بخش ها از جمله آماده سازی و ایجاد تغییر بر روی محصول تا مراحل مربوط به ارسال محصول به دست مشتری از روش های نوین کمک میگیرد. تا در تمام زمینه ها کارها به نحو احسن انجام شوند و کیفیت نهایی محصولات و خدماتش به بالا ترین حد ممکن برسد.

روماک لجستیک ایران

روماک لجستیک ایران شرکتی با تولیدات صادراتی است. و محصولات آن عبارت هستند از مواد غذایی اعم از میوه ها و محصولات پروتئینی. روماک با پیشرو ترین مکانیزم ها و سنجیده ترین روشهای تولید و بسته‌بندی محصولاتش را به مرحله مصرف میرساند. روماک با ایجاد و جذب بازار در خارج از مرز های کشور به موقعیت مناسب و موفقی در زمینه های موفقیت تجاری دست یافت و با صادرات موفق و مداوم توانسته‌است بازار خوبی برای محصولات تولید ایران در حارج از مرز ها بسازد. و از این طریق موفق به وارد کردن نقدینگی به کشور عزیزمان ایران بشود.

تجهیزات روماک لجستیک ایران

روماک امروز به تجهیز بیش از پیش خط تولید خودش پرداخته‌است. و در آماده‌سازی تا نهایی کردن آماده‌ سازی محصولاتش برای رسیدن‌ به مرحله مصرف به طور‌ پیشرفته‌ فعالیت دارد. و همچنین به صادرات محصولات ایرانی به خارج از مرز های کشور میپردازد. روماک با برندینگ و بازاریابی صحیح توانسته‌است این همکاری ها را برای باند مدت تداوم بخشد. روماک از طرقی مانند IQF که روشی نوین از انجماد سریع به منظور جلوگیری از آسیب به بافت و خواص محصولات غذایی است و با پیش سرد سازی محصولات که با حذف حرارت دمای برداشت از محصولات به تازه ماندن آنها کمک میکند و بسیاری از روند ها و  روش های دیگر به انجام این بخش از روند تولید میپردازد. که از برترین روش ها در دنیای فراوری مواد غذایی میباشند.

روماک

روماک لجستیک ایران

شرکت روماک در استان مازندران به عنوان بزرگترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در سراسر ایران دست یافته‌است. استان مازندران یکی از قطب های مهم کشاورزی کشور میباشد، که سالانه ۱۱ درصد از ارزش اقتصادی محصولات کشاورزی کشور را به خود اختصاص داده‌است. این شرکت لجستیکی در حالی تاسیس‌ شد که امکانات تهیه و آماده‌سازی ۲۴۰ هزار تن کالا و ارسال به صورت انبوه، مستمر و تحت پوشش یک برند را داشت. و در فاز نخست میتوانست ۹۰ هزار تن انواع میوه، سبزی، گوشت، مرغ و سایر محصولات کشاورزی را نگهداری و ذخیره سازی کند.

این پایانه صادراتی با زمینی به وسعت ۳۱ هکتار و مجهز به فضای مسقف با سالن هایی برای آماده سازی و بسته بندی، رنگ آوری، آزمایشگاه، نمایشگاه و تالار بورس، بستر مناسبی را برای اصلاح نظام توزیع و تنظیم بازار محصولات کشاورزی ، ایجاد و معرفی برند ایرانی در بازارهای جهانی، فراهم کرده است. و تا به امروز موفق های بسیاری را در این زمینه‌ ها به دست آورده‌است.

برچسب های نوشته

خواص گوجه فرنگی
میوه های ویتامینه
keyboard_arrow_up