خواص انار

فوریه 2024
ش ی د س چ پ ج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

جدیدترین مقالات

خوص انار
مسلمانان می گویند در بهشت باغ انار وجود دارد. مسیحیان به تمثیل میگویند تاج پادشاهی خداوند بر سر مسیح مانند تاج انار است. حتی گفته میشود که تاج فرمانروایی سلیمان چون تاج انار بود. انار، آن یک از هفت میوه ی مقدسی است که تاج بر سر دارد. و هر…

خواص انار

مسلمانان می گویند در بهشت باغ انار وجود دارد. مسیحیان به تمثیل میگویند تاج پادشاهی خداوند بر سر مسیح مانند تاج انار است. حتی گفته میشود که تاج فرمانروایی سلیمان چون تاج انار بود. انار، آن یک از هفت میوه ی مقدسی است که تاج بر سر دارد.انار، میوه فرمانروایی و هر چه بیشتر از خواص این میوه ی سرخ بدانید بیشتر به این باور میرسید که انار، میوه فرمانروایی ست.

خواص انار

بهبود و افزایش حافظه:

آب موجود در انار سرشار از پنی فنول ها میباشد. که در بهبود و عملکرد حافظه موثر است. تحقیقات نشان میدهند که مصرف روزانه انار میتواند موجب تغییرات ملموسی در قدرت یادآوری و به خاطر سپردن شما شود. پس اگر این روزها احساس میکنید کمی فراموشکار شده اید مصرف انار را وارد روتین روزانه خود کنید.

کاهش فشار خون و بهبود عارضه قلبی ست:

طبق آخرین تحقیقات نوشیدن تنها 60 گرم آب انار بطور روزانه باعث کاهش فشار خون، کاهش کلسترول و پاکسازی پلاکها از عروق شما میشود. همه اینها خبر های خوبی برای سلامتی قلب و عروق شما هستند.

انار آبرسان و شفاف کننده پوست است:

استفاده از ماسک های صورت که پایه آنها انار است، استفاده مستقیم پوست انارپوست انار بصورت موضعی و هم چنین استفاده از روغن موجود در هسته دانه های انار باعث شفاف شدن پوست، متعادل شدن ph، پاکسازی پوست و آبرسانی به پوست شما میشود.

بیراه نسیت اگر بگوییم انار برای پوست شما همه کار می کند!

انار موجب پیشگیری و بهبود سرطان است:

تحقیقات بسیاری این مطلب را صدق میکنند که انار ضد سرطان است. انار اثرات پیشگیرنده و بهبود دهنده ای در برابر سرطان پروستات، ریه، پستان و روده دارد. خواص ضد التهابی انار و وجود پنی فنول های فراوان در انار موجب کاهش و جلوگیری از پخش شدن سلول های سرطانی در بدن انسان است.

تقویت رشد مو:

انار سرشار از آنتی اکسیدان ها می باشد که پیاز موی شما را تقویت میکند و موجب بهبود گردش خون در پوست سر شما میشود. پس اگر موهایی سالم میخواهید مصرف انار در حوالی ساعات صبحانه برایتان انتخاب خوبی است.

میوه انار

انار، این میوه سرخ رنگ، افتخارات بسیار بیشتری از میوه  مقدس و بهشتی بودن هم دارد. پوست انار، پرده های سفید رنگ بین دانه های انار، آب موجود در دانه های انار و هسته دانه های انار همگی سرشار از خواص اند. و این میوه جذاب دلایل بسیار زیادی غیر از تاج بر سر داشتن برای ادعای پادشاهی خود دارد.

برای رویت صفحه مربوط به میوه انار در وبسایت روماک لجستیک اینجا کلیک کنید.

برچسب های نوشته

خواص دارویی سیر
بهترین و بدترین میوه ها برای دیابت
keyboard_arrow_up