افتتاح و معرفی شرکت روماک لجستیک

ژوئن 2024
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

جدیدترین مقالات

افتتاح شرکت روماک لجستیک افتتاح شرکت روماک لجستیک نخستین مرکز لجسـتیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و افتتاح شرکت روماک لجستیک در جویبار.با حضور رئیس جمهور و رئیس ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون کشور و تنی چند از مسئولان استان مازندران افتتاح شد. این پایانه صادراتی محصولات کشاورزی روماک گستر پارس در…

افتتاح و معرفی شرکت روماک لجستیک

افتتاح شرکت روماک لجستیک

افتتاح شرکت روماک لجستیک

نخستین مرکز لجسـتیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و افتتاح شرکت روماک لجستیک در جویبار.با حضور رئیس جمهور و رئیس ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون کشور و تنی چند از مسئولان استان مازندران افتتاح شد.

این پایانه صادراتی محصولات کشاورزی روماک گستر پارس در شهرستان جویبار.با حضور دکتر حسن روحانی و احمد حسین زادگان استاندار مازندران بصورت ویدئو کنفرانس مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین این مرکز با حمایت ۱۰۲۰ میلیارد ریالی بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده است، و در منطقه چپکرود شهرستان جویبار در استان مازندران در سال96 افتتاح شده است.

شرکت روماک گستر نخستین و بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و.از مهمترین بنگاه های اقتصادی در استان مازندران می باشد.

همچنین این شرکت با محوریت صادرات محصولات کشاورزی و در راستای اشتغالزایی و توسعه اقتصادی مورد بهره برداری قرار گرفت.

خبر5

این شرکت بزرگ به منظور اصلاح نظام توزیع و تنظیم بازار محصولات کشاورزی کشور و معرفی برند ایرانی.برای محصولات کشاورزی در بازارهای جهانی ایجادشده است، مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس.در زمینی به مساحت 31 هکتار و با داشتن 78 هزار متر مربع سالن های مجهز برای آماده سازی و بسته بندی، رنگ آوری، آزمایشگاه، واحد IQF، نمایشگاه و سایر خدمات پنجره واحد تجاری کشور.به ظرفیت سالانه 364 هزار تن انواع محصولات کشاورزی به بهره برداری رسیده است.

افتتاح شرکت روماک لجستیک

معرفی شرکت روماک لجستیک

در معرفی شرکت روماک مدیر عامل شرکت روماک گستر با اعلام اینکه این پایانه صادراتی در زمینی به مساحت ۳۱ هکتار راه اندازی شده است، عنوان کرد: فاز نخست این کارخانه در سال ۱۳۹۶ با اشتغالزایی ۳۰۰ نفر شروع به کار کرده است .

مدیر عامل شرکت روماک گستر شمال در ادامه به ظرفیت سالن های محصولات کشاورزی در فاز نخست شرکت اشاره کرد: برای ساخت این مرکز بیش از ۷ هزار میلیارد ریال هزینه شده است و دغدغه اصلی مان اشتغال زایی و توسعه اقتصادی می باشد.

افتتاح شرکت روماک لجستیک

برچسب های نوشته

خبر
امکانات شرکت روماک لجستیک
لجستیک چیست؟
keyboard_arrow_up