امکانات شرکت روماک لجستیک

جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

جدیدترین مقالات

امکانات شرکت روماک لجستیک امکانات شرکت روماک لجستیک امکانات شرکت روماک لجستیک این مرکز در وهله اول با امکان تهیه و آماده سازی 130 هزار تن کالا و ارسال به صورت انبوه، مستمر و تحت پوشش یک برند.ظرفیت نگهداری و ذخیره سازی 90 هزار تن انواع میوه، سبزی، گوشت، مرغ…

امکانات شرکت روماک لجستیک

امکانات شرکت روماک لجستیک امکانات شرکت روماک لجستیک

امکانات شرکت روماک لجستیک

این مرکز در وهله اول با امکان تهیه و آماده سازی 130 هزار تن کالا و ارسال به صورت انبوه، مستمر و تحت پوشش یک برند.ظرفیت نگهداری و ذخیره سازی 90 هزار تن انواع میوه، سبزی، گوشت، مرغ و سایر محصولات کشاورزی را داراست.

بانک کشاورزي بازوي اجرايي جهش توليد در کشور و منبع اصلي تامين سرمايه در بخش کشاورزي.سهم بسزايي در احداث چنين مجموعه‌اي عظيم و افتخارآفريني داشته است.که به اشتغالزايي 300 نفر به طور مستقيم.و با تکمیل این طرح 15000 نفر به طور غير مستقيم کمک کرده است.

مدیرعامل مرکز بزرگ لجستیکی و پایانه صادراتی روماک.به ایجاد نخستین زنجیره سرد خاورمیانه در این مجموعه اشاره و اظهار می نماید.بزرگ ترین پروژه ایران در صنعت تبرید با 31 هزار مترمربع مساحت در این مجموعه اجرا شده است.که یاری می نماید محصول از زمان ورود به مجموعه تا زمان تحویل به مشتری در دمایی ثابت و تعیین می ماند.

امکانات شرکت روماک لجستیک

دیگر امکانات این شرکت

بر اساس گزارشات بدست آمده از این مرکز، مجتمع بزرگ لجستیکی و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس، کلیه امکانات.و تجهیزات لازم برای آماده سازی، نگهداری و بازاریابی محصولات کشاورزی، جهت تنظیم بازار داخلی و.همچنین توزیع مدرن و علمی محصولات کشاورزی و تسهیل امر صادرات بطور یکپارچه فراهم کرده است.

سالن های آماده سازی و بسته بندی، سالن رنگ آوری، آزمایشگاه، سالن معاملات اداری، نمایشگاه امکانات رفاهی و…، سایر خدمات پنجره واحد تجاری این مرکز می باشد.

خبر4

یکی دیگر از تجهیزات شرکت روماک لجستیک مرکز، قابلیت انجماد سریع میوه های دارای بافت نرم مانند توت فرنگی است.که سبب می گردد بتوان این میوه ها را چند هفته با همان کیفیت لحظه پیش از انجماد به بازار عرضه کرد.

پایانه صادراتی شرکت روماک لجستیک  همه امکانات، تاسیسات و تجهیزات  لازم برای آماده سازی، نگهداری،.بازاریابی محصولات کشاورزی و تسهیل و تسریع صادرات بصورت یکپارچه و معرفی برند ایرانی در بازار‌های جهانی،.همچنین توزیع مدرن محصولات کشاورزی جهت تنظیم بازار را فراهم کرده است.

امکانات شرکت روماک لجستیک

برچسب های نوشته

خبر
اهداف شرکت روماک لجستیک
افتتاح و معرفی شرکت روماک لجستیک
keyboard_arrow_up