شرکت روماک

جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

جدیدترین مقالات

روماک
شرکت روماک یکی از اصلی ترین رمزهای رسیدن به موفقیت این است که روز به روز در کارتان پیشرفت کنید و هر روز تغییر مثبتی نسبت به روز قبل داشته باشید. شک نکنید اگر این کار را انجام دهید، غیر ممکن خواهد بود که موفقیت نرسید. اگر شما فقط روزی…

شرکت روماک

شرکت روماک

یکی از اصلی ترین رمزهای رسیدن به موفقیت این است که روز به روز در کارتان پیشرفت کنید و هر روز تغییر مثبتی نسبت به روز قبل داشته باشید. شک نکنید اگر این کار را انجام دهید، غیر ممکن خواهد بود که موفقیت نرسید. اگر شما فقط روزی یک درصد نسبت به روز قبل تان بهتر شوید، در پایان سال چیزی حدود 365 درصد یعنی بیش از سه برابر نسبت به قبل تان پیشرفت کرده اید! پس طبیعی است که باید نسبت به رقبای خودتان هم پیشرفت بیشتری داشته باشید تا به آن خواسته هایی که دارید برسید.

در این نوشتار همراه ما باشید تا شما را با موفق ترین و بزرگترین سامانه صادرات محصولات کشاورزی ایران آشنا کنیم.

معنی روماک

روماک یک نام اصیل مازندرانی به معنی  صادق، درست کردار و منظم است.  مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس، به منظور آماده سازی، نگهداری، بازاریابی انواع محصولات کشاورزی و تسهیل در امر صادرات، در زمینی به مساحت ۳۱ هکتار و با داشتن ۷۸ هزار متر مربع سالن های مجهز برای آماده سازی، نگهداری، بسته بندی، در ۳ فاز طراحی که فاز نخست آن با ظرفیت سالانه ۳۶۴ هزار تن انواع محصولات کشاورزی، به بهره برداری رسیده است.

شرکت روماک جویبار

سیاره ما با تنوع اقلیم و محصولات فراوان خود، با جمعیتی بالغ بر ۸ میلیارد نفر به استقبال عصری جدید می رود. عصری که نیازمند هوشیاری و آگاهی هرچه فزونتر نسبت به توسعه پایدار و مدیریت منابع است. ما بیش از هر عصر دیگری دچار بحران های زیست محیطی، تامین آب قابل شرب و مواد غذایی است. امروزه با توجه به ازدیاد جمعیت کره زمین و رشد مصرف غذا، تقاضای جهانی برای دسترسی به غذای کافی حداقل برای ۳۰ سال آینده در حال افزایش است.

شرکت روماک اهداف و خدمات ویزه ای را سرلوحه کار خود قرارا داده است. سخت کوشی، کار طاقت فرسا و مشقت فراوان، واژه هایی هستند که در فعالیت بخش کشاورزی به خصوص بخش باغبانی بارها و بارها تکرار می شود که نمایانگر زحمات بسیار جامعه ی روستایی است که با تلاش فراوان محصولات با کیفیت تولید میکنند.

 شرکت روماک گستر پارس

مجتمعي كه كليه امكانات، تاسيسات و تجهيزات لازم براي آمـاده سـازي، نگهـداري و بـازاريـابي محصولات كشـاورزي ، تـوزيـع مدرن محصولات كشاورزي ، تسهيل و تسريع امر صـادرات را بطور يكپارچه فراهم مي نمايد. در زیر سه مرحله مهم این مجموعه که با به کارگیری جدیدترین دستگاه ها و به روز ترین دانش انجام میشود را بیان می کنیم:

آماده سازی

  • سنجش کیفیت داخلی محصول(IQA)
  • شناسایی محصولات برای سورتینگ(POLLICINO)
  • سامانه تشخیص استحکام میوه (AFS)
  • استفاده از دستگاه اسکنر سه بعدی

نگهداری

  • انجماد محصولات (IQF)
  • پیش سازی محصولات (PRECOOLING)

بازاریابی

  • دفتر گمرک
  • ادراره قرنطینه
  • دفتر امور استاندارد

شما همراهان گرامی میتوانید برای آشنایی بییشر با این مجموعه از سایت روماک گستر پارس بازید فرمایید. و همچنین برای آگاهی از اخبار و اطلاعات به روز ما را در اینستاگرام همراهی کنید.

برچسب های نوشته

خواص کیوی
الزامات صادرات میوه به اروپا
keyboard_arrow_up