بازاریابی صادراتی

ژوئن 2024
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

جدیدترین مقالات

بازاریابی صادراتی export marketing یعنی شناسایی بازار های خارجی و پیدا کردن راه هایی برای ورود به آن. این شناخت به روش های مختلفی مانند تحقیقات بازار، شناسایی کالای رقبا، بررسی قیمت و کیفیت و…انجام می شود. تحقیقات نشان داده است که ارتباط مثبتی بین میزان استفاده از ابزارهای تحقیق…

بازاریابی صادراتی

بازاریابی صادراتی export marketing یعنی شناسایی بازار های خارجی و پیدا کردن راه هایی برای ورود به آن. این شناخت به روش های مختلفی مانند تحقیقات بازار، شناسایی کالای رقبا، بررسی قیمت و کیفیت و…انجام می شود. تحقیقات نشان داده است که ارتباط مثبتی بین میزان استفاده از ابزارهای تحقیق بازاریابی صادرات در شرکتها و اندازه گیری عملکرد صادرات وجود دارد.

بازاریابی صادراتی/export marketing/ تحقیقات بازار

تحقیقات بازار و شناخت کشور مورد نظر

مهمترین مرحله بازاریابی صادراتی export marketing، شناخت کشور مورد نظر است که به وسیله تحقیقات بازار انجام می شود. با استفاده از این تحقیقات می توانیم تغییرات احتمالی را بررسی و پیش بینی کرد. این مرحله حتی بر طراحی محصول، بسته بندی و برنامه های توسعه و تبلیغاتی تاثیر زیادی می گذارد.علاوه بر آن به این نکته توجه کنید که رابطه سیاسی و اقتصادی کشور مورد نظر با کشور ما، قوانین و تعرفه های تجاری خاصی که در کشور مقصد وجود دارد چگونه است.

دیجیتال مارکتینگ در بازاریابی صادراتی

نزدیک به 20 سال است که از دیجیتال مارکتینگ در تجارت جهانی استفاده می شود. امروزه امکان بازاریابی تمام برند ها از سرتاسر دنیا وجود دارد زیرا بسیاری از افراد هنگامی که که قصد خرید برندی را دارند از قبل در اینترنت سرچ می کنند. این موضوع فرصت فوق العاده ای را برای ورود به بازار جهانی فراهم می کند. دقت کنید که در بازاریابی دیجیتالی در سطح بین الملل، باید از محتوای انگلیسی استفاده کنید. علاوه بر این سعی کنید از پلتفرم هایی استفاده کنید که در جهان محبوبیت بیشتری دارد.

تبلیغات بین المللی و برندینگ در بازاریابی صادراتی

امروزه دغدغه ی اصلی شرکت های ایرانی همچنان تولید و فروش است و برندینگ کمتر مورد توجه قرار میگیرد. این اقدام در نهایت باعث حضور کوتاه مدت در بازار جهانی می شود. اگر به دنبال حضور جدی و پر رنگ در بازارهای جهانی هستید در زمینه برندینگ بین المللی سرمایه گذاری کافی داشته باشید. شرکت روماک گستر پارس، با امکان ذخیره سازی در تناژ بالا در بسته بندی های شکیل، این امکان را فراهم می سازد که حضور دائم در بازار جهانی داشته باشیم.

هنگامی که برای شناخت و معرفی برندتان هزینه می کنید باعث می شود افراد راحت تر به شما اعتماد کنند. به همین دلیل است که مردم در سرتاسر دنیا برای برندهایی مانند اپل پول بیشتری پرداخت می کنند. در نتیجه برندینگ جزء مهمترین گام شناخته می شود. هدف از استراتژی تبلیغاتی نیز مطلع شدن مشتریان از یک برند و شناخت بیشتر در مورد آن است. شرکت در نمایشگاه های بین المللی و یا استفاده از سایت های مختلف مانند yellow pages و…فرصت خوبی برای شناساندن محصولتان به مردم است. yellow pages فهرستی از کسب و کارهای محلی بر اساس حروف الفبا، به صورت مجزا برای هر منطقه جغرافیایی را ارائه می دهد و سالانه به صورت رایگان پخش می شود. صاحبین کسب‌وکار و تجار نیز  از کادر تبلیغات موجود در آن برای معرفی خود و تجارتی که به آن مشغولند استفاده می کنند.

برچسب های نوشته

تبلیغات بین المللی, تحقیقات بازار, دیجیتال مارکتینگ, دیجیتال مارکتینگ بین المللی
اهمیت بسته بندی محصولات
خدمات روماک لجستیک
keyboard_arrow_up