پایانه صادراتی بین المللی روماک

جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

جدیدترین مقالات

مراحل صادرات میوه، مزایای صادرات میوه، نکات مهم صادرات میوه
افتتاح پایانه صادراتی بین المللی روماک در مازندران پایانه صادراتی بین المللی محصولات روماک در کشور با دستور رئیس جمهور و با حضور معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت و استاندار مازندران،که با حمایت ۱۰۲۰ میلیارد ریالی بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده است، در منطقه چپکرود شهرستان جویبار در استان مازندران،…

پایانه صادراتی بین المللی روماک

افتتاح پایانه صادراتی بین المللی روماک در مازندران

پایانه صادراتی بین المللی محصولات روماک در کشور با دستور رئیس جمهور و با حضور معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت و استاندار مازندران،که با حمایت ۱۰۲۰ میلیارد ریالی بانک کشاورزی به بهره برداری رسیده است، در منطقه چپکرود شهرستان جویبار در استان مازندران، به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

مرکز روماک لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی گستر پارس، در زمینی به مساحت ۳۱ هکتار و با داشتن ۷۸ هزار متر مربع سالن های مجهز برای آماده سازی ، رنگ آوری، آزمایشگاه، واحد IQF، نمایشگاه و سایر خدمات پنجره واحد تجاری و به ظرفیت سالانه ۳۳۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی به بهره برداری رسیده است.

محصولات پایانه صادراتی بین المللی روماک

برند روماک لجستیک

شرکت روماک لجستیک با برندینگ اصولی و منحصر به فرد بودن از زمینه های پایه ای در زمینه های مختلف تولید و بسته‌بندی و همچنین اهداف و نوع اعتماد سازی که به وسیله کیفیت و اعتبار ایجاد میشود، توانسته که برندینگ موفقی بعنوان یک شرکت در زمینه تولیدات غذایی و کشاورزی داشته باشد. برندینگ اصولی روماک گستر پارس تاثیر بسزایی در معرفی شرکت روماک لجستیک داشته و دارد.

بزرگترین پایانه صادراتی بین المللی روماک

روماک گستر پارس بزرگترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور در مازندران، در شهرستان جویبار به بهره‌برداری رسید. بازاریابی، صادرات، ایجاد و معرفی برند ایرانی در بازار جهانی، اصلاح نظام توزیع و تنظیم بازار محصولات کشاورزی، از اهداف اولیه پایانه صادراتی روماک لجستیک در خطه شمال و استان مازندران است. در ادامه به امکانات روماک لجستیک، این مجموعه عظیم و گسترده می پردازیم.استان مازندران  تولید کننده ۷۲ نوع محصول زراعی و باغی است که در تولید ۱۵ محصول رتبه اول تا سوم را دارد. 

امکانات پایانه صادراتی بین المللی روماک

این پایانه صادراتی می تواند انواع سبزیجات، میوه جات و مواد پروتئینی مانند ماهی را از ایران به خارج از کشور صادر کند. روماک گستر پارس بزرگترین پایانه صادراتی کشور ، همه ی امکانات، تاسیسات و تجهیزات لازم برای آماده سازی، نگهداری و بازاریابی محصولات کشاورزی به منظور تسهیل صادرات و معرفی برند ایرانی در بازار جهانی و توزیع مدرن را دارا می باشد.
محصولات

اقدامات ما در نگهداری محصولات

شرکت روماک با داشتن ۵۷ سردخانه ی آمونیاکی مجهز به سنسورهای دما، رطوبت و اتیلن و همچنین سیستم مه پاش اقدامات نگهداری را انجام میدهد. شرایطی که برای انبارهای نگهداری به صورت علمی و عملی فراهم شده است:

 • برخورداری از نور کافی و مناسب با استفاده از لامپهای فلورسنت
 • دمای مناسب نگهداری با استفاده از تهویه و دستگاههای خنک کننده
 • کنترل رطوبت
 • کنترل علمی فواصل بین لاین ها و چینش میوه ها و مواد غذایی

اقدامات ما در بازاریابی محصولات

 • بازاريابي و صادرات محصولات كشاورزي .
 • ايجاد و معرفي برند ايراني براي محصولات كشاورزي در بازارهاي جهاني .
 • اصلاح نظام توزيع و تنظيم بازار محصولات كشاورزي
 • آماده سازی و بازاریابی محصولات کشاورزی به میزان ۳۶۴.۰۰۰ تن در یک شیفت کاری

اهداف شرکت روماک لجستیک

معرفی و استفاده از روش‌های مدرن سورت، بسته‌بندی و تجهیزات اتوماتیک.برای افزایش کیفیت بسته‌بندی و نگهداری محصولات با روش‌های علمی و ارائه تجربه‌های به‌دست‌آمده، برای توسعه این بخش و آموزش تخصصی و ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ‌التحصیلان بخش بازرگانی، برای بازاریابی به شیوه‌های مدرن و جهت مشاوره در کنترل و نگهداری باغات در مراحل کاشت داشت و برداشت، ارائه به بازار از اهداف این مرکز است.

از اهداف دیگر شرکت روماک لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی حمل و نقل مناسب و مطابق استانداردهای بین‌المللی می باشد. آماده‌سازی و بازاریابی محصولات کشاورزی به میزان ۳۳۰ هزار تن، نگهداری و ذخیره‌سازی ۹۰ هزار تنی انواع میوه، سبزی، گوشت قرمز و سفید و سایر محصولات، بازاریابی و صادرات محصولات کشاورزی، ایجاد و معرفی برند ایرانی برای محصولات کشاورزی در بازارهای جهانی و اصلاح نظام نوین و تنظیم بازار محصولات کشاورزی از جمله اهداف این شرکت بزرگ می باشد.

بازاریابی روماک

پایانه صادراتی

بازاریابی یا مارکتینگ (Marketing) مطالعه و مدیریت روابط در تبادلات است. این فرایندی است که طی آن شرکت‌ها مشتریان را درگیر می‌کنند، با مشتری ارتباط قوی برقرار می‌کنند و برای مشتری ارزش ایجاد می‌کنند تا در ازای آن از مشتری ارزش دریافت کنند. از آنجایی که از بازاریابی برای جذب مشتری‌ها استفاده می‌شود، این فعالیت از اجزای اصلی مدیریت کسب و کار و بازرگانی محسوب می‌شود.
پایانه صادراتی بین المللی روماک، بزرگترین پایانه بازاریابی محصولات کشاورزی است. روماک لجستیک از برترین و بروز ترین متد های بازاریابی بهره گرفته‌است. و از این طریق توانسه بعنوان برندی موفق در عرصه بازاریابی و بازرگانی بین الملل ظاهر شود.

جایگاه امروزی بزرگترین پایانه صادراتی بین المللی 

پایانه صادراتی بین المللی روماک در زمینه انجماد، تشخیص کیفیت و بسته بندی به طور پیشرفته فعالیت دارد. و همچنان به صادرات محصولات ایرانی با کیفیت به کشور های خارجی میپردازد.

 • انجماد

پیش از تکنولوژی انجماد سریع یا IQF، تلاش های مشابهی با هدف جلوگیری از فساد مواد غذایی انجام شد. از جمله آن ها انجماد به روش سنتی نگهداری در سردخانه بوده است. اما در آن کیفیت محصولات منجمد دچار افت در کیفیت میشد.

با کاهش دما کلیه فرایندهای فیزیولوژیک و میکروبی به حداقل فعالیت خود قرار خواهند گرفت. از طرف دیگر استفاده از ماشین آلات پیشرفته در فرایند آماده سازی سبب کاهش تماس دست با میوه خواهد شد، که این عمل در افزایش ماندگاری میوه موثر خواهد بود.

 • تشخیص کیفیت

IQA شامل اقدامات اجرایی در یک سیستم کیفی است که اهداف محصول، خدمات یا فعالیت ها را انجام پذیر می کند. اندازه گیری سیستماتیک، مقایسه با استاندارد، بازرسی روندها و بازخوردها که جهت جلوگیری از خطا انجام می شود. 

 • بسته بندی

امروزه با به کار گیری علم، تکنولوژی، هنر و خلاقیت، به منظور نگهداری بهتر کالا در انبار و توزیع آن استفاده می‌شود. همچنین این امر به بهینه کردن هزینه در هنگام حمل و نقل جهت صادرات کالا کمک می‌کند. باید به صورتی باشد که علاوه بر تامین نیازها، امنیت و سلامت کالا در مسیرهای حمل و نقل را تامین کند. پایانه صادراتی بین المللی روماک دارای واحد های تولید انواع بسته های کارتنی و پلاستیکی میباشد.دستگاه pollicino دستگاه مدرن و جدیدی برای شناسایی و ردیابی این محصولات می باشد.

منافع صادرات برای کشور

در تجارت بین‌الملل، صادرات به معنای فروش کالا یا خدمات توسط کشور تولید کننده به یک کشور دیگر است. فروشنده این کالاها و خدمات یک صادر کننده و خریدار خارجی یک واردکننده به حساب می آید. صادرات از هزینه های  تولید در کشور هدف جلوگیری می کند. همچنین ممکن است به یک شرکت در دستیابی به تجربه، و پیشرفت اقتصاد در کشور خود کمک کند. صادرات همچنین در رشد اقتصاد تأثیر مثبت دارد. و این رشد اقتصادی به دلیل وارد شدن ارز، بیشتر متوجه کشور صادر کننده خواهد بود.

محصولات

روماک یک شرکت لجستیکی بزرگ صادراتی در زمینه محصولات کشاورزی میباشد. پایانه صادراتی بین المللی روماک توانسته‌ که با کسب تجربه‌ و اطلاعات پیشرو، در زمینه‌‌ های تولید تا بازاریابی و برندینگ به جایگاه‌ امروزی خود دستیابد.

پایانه صادراتی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

برچسب های نوشته

انواع میوه های خاص
خواص زرشک و فواید آن
keyboard_arrow_up