صادرات پرتقال مازندران به چین برای اولین بار در تاریخ توسط روماک

ژوئن 2024
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

جدیدترین مقالات

صادرات پرتقال مازندران به چین برای اولین بار در تاریخ
نخستین محموله مرکبات مازندران امروز از پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان در جویبار به خارج از کشور صادر شد. مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس برای اولین بار مرکبات مازندران را به چین صادر کرد. مهندس قلی زاده سرمایه گذار و مدیرعامل ،کارآفرین برتر ملی  باز…

صادرات پرتقال مازندران به چین برای اولین بار در تاریخ توسط روماک

نخستین محموله مرکبات مازندران امروز از پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان در جویبار به خارج از کشور صادر شد.

مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس برای اولین بار مرکبات مازندران را به چین صادر کرد.

مهندس قلی زاده سرمایه گذار و مدیرعامل ،کارآفرین برتر ملی  باز هم افتخار دیگری را برای کشور عزیزمان رقم زد. شرکت روماک گسترپارس برای اولین بار مرکبات مازندران را به چین صادر کرد .شرکت روماک گسترپارس چندی پیش  پایه گذار صادرات دریایی به روسیه شد .تمام این افتخارات در طی دو سال راه اندازی این مرکز لجستیک می باشد و نوید از آینده ای درخشان تر و افتخارات جهانی تر می دهد.

نخستین محموله مرکبات مازندران امروز از پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان در جویبار به خارج از کشور صادر شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، مدیر مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس گفت: صادرات نخستین محموله به میزان ۴۵ تن مرکبات از این پایانه به مقصد کشور‌های حاشیه خلیج فارس آغاز شده است.

عبدالله مهاجر دارابی افزود: ورود به بازار چین باتوجه به ضوابطی وارداتی که این کشور دارد بسیار سخت و دشوار است اما مازندران با اخذ تمامی تاییدیه های لازم از کشور مقصد توانست برای اولین بار در تاریخ ایران اسلامی به صورت مستقل صادرات مرکبات به شرق آسیا داشته باشد.

مهاجر به وجود پایانه محصولات کشاورزی روماک گستر جویبار اشاره کرد و بیان داشت: اکنون این آمادگی وجود دارد که پرتقال های مازندران از این مرکز استاندارد ذخایر محصولات کشاورزی استان به دیگر کشورهای جهان هم صادر شود.

پایانه صادراتی روماک گستر پارس در جویبار نخستین مرکز لجستکی صادراتی محصولات کشاورزی مازندران است که کار ساخت آن از آبان ۹۶ در زمینی به مساحت ۳۱ هکتار زمین با هدف ایجاد همه تجهیزات لازم برای تسریع و تسهیل در صادرات آغاز شد. فاز اول این مجموعه با ظرفیت آماده سازی بیش از ۱۴۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی با سرمایه گذاری بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان راه اندازی شده است

ساری- ایرنا- معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی از صادرات ۱۰تن پرتقال مازندران به کشور چین برای اولین بار در تاریخ خبر داد و گفت: نقش این استان در صادرات محصولات کشاورزی برای ارز آوری و رونق اقتصادی محوری است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد مهدی برومندی روز شنبه در چهاردهمین جلسه قرارگاه امنیت غذایی مازندران اظهار کرد: علاوه بر تولید سالم محصولات باغی تسهیل صادرات را داریم که با همین رویکرد بندر امیر آباد در مازندران به عنوان مرکز صادرات محصولات کشاورزی کشور در این خطه مورد حمایت قرار گرفت.

طبق آمارهای رسمی، مجموع باغ‌های مرکبات مازندران ۱۱۲‌هزار هکتار است که از این میزان ۱۱۰‌هزار هکتار ارقام بارده هستند. همچنین از مجموع باغات مرکبات مازندران ۸۰‌هزار هکتار زیرکشت ارقام مختلف پرتقال، ۳۰‌هزار هکتار ارقام مختلف نارنگی و بقیه زیرکشت محصولاتی از جمله نارنج و لیمو قرار دارند.

شما همراهان ارزشمند میتوانید برای خواندن مطالب بیشتر در این زمینه از مجله گروه روماک و همچنین برای آشنایی بیشتر با  مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس از سایت روماک دیدن فرمایید.

ما را در شبکه های اجتماعی همراهی کنید.

 

 

برچسب های نوشته

روماک گستر پایه گذار صادرات دریایی به روسیه شد
عوارض مصرف بیش از حد انار
keyboard_arrow_up