بازدید کارشناسان روسی از روماک گستر پارس

جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

جدیدترین مقالات

بازدید کارشناسان
روماک لجستیک ایران شرکت روماک در استان مازندران به عنوان بزرگترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در سراسر ایران دست یافته‌است. استان مازندران یکی از قطب های مهم کشاورزی کشور میباشد، که سالانه ۱۱ درصد از ارزش اقتصادی محصولات کشاورزی کشور را به خود اختصاص داده‌است. این شرکت لجستیکی در حالی…

بازدید کارشناسان روسی از روماک گستر پارس

روماک لجستیک ایران

شرکت روماک در استان مازندران به عنوان بزرگترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در سراسر ایران دست یافته‌است. استان مازندران یکی از قطب های مهم کشاورزی کشور میباشد، که سالانه ۱۱ درصد از ارزش اقتصادی محصولات کشاورزی کشور را به خود اختصاص داده‌است. این شرکت لجستیکی در حالی تاسیس‌ شد که امکانات تهیه و آماده‌سازی ۲۴۰ هزار تن کالا و ارسال به صورت انبوه، مستمر و تحت پوشش یک برند را داشت. و در فاز نخست میتوانست ۹۰ هزار تن انواع میوه، سبزی، گوشت، مرغ و سایر محصولات کشاورزی را نگهداری و ذخیره سازی کند.در ادامه در رابطه با بازدید کارشناسان روسی از روماک گستر پارس صحبت میکنیم.

این پایانه صادراتی با زمینی به وسعت ۳۱ هکتار و مجهز به فضای مسقف با سالن هایی برای آماده سازی و بسته بندی، رنگ آوری، آزمایشگاه، نمایشگاه و تالار بورس، بستر مناسبی را برای اصلاح نظام توزیع و تنظیم بازار محصولات کشاورزی ، ایجاد و معرفی برند ایرانی در بازارهای جهانی، فراهم کرده است. و تا به امروز موفق های بسیاری را در این زمینه‌ ها به دست آورده‌است.

تجهیزات روماک لجستیک ایران

روماک امروز به تجهیز بیش از پیش خط تولید خودش پرداخته‌است. و در آماده‌سازی تا نهایی کردن آماده‌ سازی محصولاتش برای رسیدن‌ به مرحله مصرف به طور‌ پیشرفته‌ فعالیت دارد. و همچنین به صادرات محصولات ایرانی به خارج از مرز های کشور میپردازد. روماک با برندینگ و بازاریابی صحیح توانسته‌است این همکاری ها را برای باند مدت تداوم بخشد. روماک از طرقی مانند IQF که روشی نوین از انجماد سریع به منظور جلوگیری از آسیب به بافت و خواص محصولات غذایی است و با پیش سرد سازی محصولات که با حذف حرارت دمای برداشت از محصولات به تازه ماندن آنها کمک میکند و بسیاری از روند ها و  روش های دیگر به انجام این بخش از روند تولید میپردازد. که از برترین روش ها در دنیای فراوری مواد غذایی میباشند.

بازدید کارشناسان روسی از مرکز لجستیک و صادرات محصولات کشاورزی روماک گستر پارس

هیئت کارشناسان روسی به همراه مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت در سوم اسفند 1400  از شرکت روماک گستر پارس بازدید کردند.
این بازدید برای بررسی سلامت محصولات تولیدی کشاورزی مازندران درحال انجام است.
این هیئت قرار است بازدید‌هایی از آزمایشگاه‌های پیشرفته سازمان غذا و دارو و گلخانه‌های تولید محصولات داشته باشند.
روس‌ها علاوه بر مازندران از شهرهای دیگر کشور  نیز بازدید خواهند کرد.

برچسب های نوشته

صادرات محصولات کشاورزی روماک, مراحل صادرات میوه
زنجیره تامین چیست؟
به روزترین تجهیزات تشخیص میوه سالم و ناسالم
keyboard_arrow_up