اهداف شرکت روماک لجستیک

جولای 2024
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

جدیدترین مقالات

اهداف شرکت روماک لجستیک از اهداف اولیه راه اندازی این شرکت، پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در خطه شمال کشور می باشد. با پیوستن جمهوری اسلامی ایران به اتحادیه اوراسیا و با ساخت پایانه صادراتی محصولات کشاورزی حاشیه دریای خزر در استان مازندران می توان بخشی از این بازار را در…

اهداف شرکت روماک لجستیک

اهداف شرکت روماک لجستیک

از اهداف اولیه راه اندازی این شرکت، پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در خطه شمال کشور می باشد. با پیوستن جمهوری اسلامی ایران به اتحادیه اوراسیا و با ساخت پایانه صادراتی محصولات کشاورزی حاشیه دریای خزر در استان مازندران می توان بخشی از این بازار را در صورت حمایت داخلی تصاحب نمود.

رییس پایانه صادراتی محصولات کشاورزی روماک گستر پارس مازندران بازاریابی، صادرات، ایجاد و معرفی برند ایرانی در بازارهای جهانی، اصلاح نظام توزیع و تنظیم بازار محصولات کشاورزی را از اهداف اولیه راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در این خطه شمال کشور بیان کرد.

از اهداف دیگر شرکت روماک لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی حمل و نقل مناسب و مطابق استانداردهای بین‌المللی می باشد.

اهداف شرکت روماک لجستیک

از دیگر اهداف این شرکت

آماده‌سازی و بازاریابی محصولات کشاورزی به میزان 330 هزار تن.نگهداری و ذخیره‌سازی 90 هزار تنی انواع میوه، سبزی، گوشت قرمز و سفید و سایر محصولات، بازاریابی و صادرات محصولات کشاورزی، ایجاد و معرفی برند ایرانی برای محصولات کشاورزی در بازارهای جهانی و اصلاح نظام نوین و تنظیم بازار محصولات کشاورزی از جمله اهداف این شرکت بزرگ می باشد.

مدیر عامل این شرکت حرکت به سمت ایجاد نظام کشت مدون.و با برنامه در تولید محصولات کشاورزی.و معرفی و استفاده از روش های مدرن سورت و تجهیزات اتوماتیک جهت افزایش کیفیت سورت و نگهداری را در راستای اهداف این تعاونی دانست.

بنابراین شرکت روماک لجستیک با این اهداف به بهره برداری رسید تا به کمک اقتصاد کشور بشتابد.

همچنین معرفی و استفاده از روش‌های مدرن سورت، بسته‌بندی و تجهیزات اتوماتیک.برای افزایش کیفیت بسته‌بندی و نگهداری محصولات با روش‌های علمی و ارائه تجربه‌های به‌دست‌آمده.برای توسعه این بخش و آموزش تخصصی و ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ‌التحصیلان بخش بازرگانی.برای بازاریابی به شیوه‌های مدرن و جهت مشاوره در کنترل و نگهداری باغات در مراحل کاشت داشت و برداشت.ارائه به بازار از اهداف این مرکز است.

اهداف شرکت روماک لجستیک

برچسب های نوشته

خبر
امکانات شرکت روماک لجستیک
keyboard_arrow_up